Jdi na obsah Jdi na menu
 

Spanking zone

Spanking je anglický výraz pro výprask prováděný v rámci erotické hry. Bývá používán jako součást sexuální předehry nebo jako samostatná, nekoitální forma sexu. Tak je tomu především u sadisticko masochistických vztahů, kde orgasmus je vyvoláván působením, respektive způsobováním bolesti. Přestože tomu tak nemusí být vždy, většinou se spanking řadí mezi praktiky BDSM ...

více na: https://cs.wikipedia.org/wiki/Spanking

A jak vnímám spanking já ? ( a asi většina domin )

O spankingu by se dala napsat kniha a je to opravdu smutné, že spousta lidí vidí člověka vyznávajícího tuhle zálibu jako nějakého úchyla. Ale opak je pravdou ... Nenechte se mýlit pro nás je to jen hra s jistými pravidly a především s tím, že o takový krásný výprask stojíme. Což se mnohdy v běžném životě o lidech co ubližují jiným asi říci nedá .. nebo si myslíte, že žena týraná domácím hrubiánem si to přeje ? Asi ne ..

Vidíte a takový člověk si potom klidně běhá mezi námi bez povšimnutí a naopak jiný co má výprask rád a okolí tuto jeho zálibu zjistí, je hned odsuzován ..

Jistě, já rozumím tomu, že nejen ve spankingu, ale i v dalších sadisticko-masochisticky zaměřených sexuálních aktivitách se odehrávají i věci řekněme nechutné, kde dokonce teče krev, kde spousta výkonů je brutálních a těžko pochopitelných, ale uvědomte si, že toto vše se odehrává za souhlasu obou stran a že strana podřízená je vybavena neporušitelným zákonem (safe word). Tato stopka je a musí být závazná a nedotknutelná pro stranu dominantní a kdo by jí dokázal porušit, poškozuje tím zároveň i všechny naše zákony a vylučuje se tím z řad profesionálů. Nikdy není možné toho druhého, který je nám vydán na milost, znehybněn, oněměn a oslepen zneužít proti jeho vůli. Je to prostě nepřípustné. A proto jsme rozdílní od skutečných úchylných individuí, protože od nás přátelé a klienti odcházejí po svých a také se k nám rádi vracejí.

Tak tedy spanking může začínat opravdu jen lehkým plácáním partnera nebo submisivního otroka po prdelce za účelem navození té správné atmosféry, nabuzení smyslů a zvýšení sexuální aktivity. Může však také představovat trest a to trest poměrně bolestivý.

Spousta mých klientů nebo chcete-li přátel, má vysokoškolské vzdělání a zastávají mnohdy dost vysoké funkce. Sečteno a podtrženo, jsou to lidé vzdělaní, inteligentní a zodpovědní. A snad právě proto, že jsou na jejich bedra kladeny vysoké nároky, že jsou ve stresu, že plní zodpovědné úkoly, hledají tito lidé podobně zaměřené aktivity, kde by mohli aspoň na chvilku uniknout z reality a být zase malým klukem, který doma zlobí a neposlouchá nebo uličníkem, který vyrušuje při hodinách paní učitelku.

Ve valné většině mé praxe je to stejná hra jako bychom měli ochotnický spolek a přehrávali si scénky. Samozřejmě, že každá scéna u mne končí výpraskem, to je vyvrcholením celé akce. A poté, když si ten dotyčný zase natáhne kalhoty a se zjevnými potížemi se posadí u mne do křesla, pohovoříme o všem jako dva lidé znalí věci. Scéna skončila, opona spadla. Já jsem zase obyčejná žena, která už nebudí hrůzu a můj protějšek je zase dospělý muž, který brzy sedne do auta a odfrčí za svými povinnostmi. Avšak něco se přeci maličko změnilo. Já jsem vydala energii a oni se zbavili na nějakou dobu přetlaku na duši i těle, jsou uvolnění, i když na pozadí ještě cítí stopy po mé rákosce či důtkách, ale třebaže se jim bude nějakou dobu špatně sedat, jsou klidní a připraveni vrhnout se do víru každodenních povinností.

sam_3248.jpg Možná jsme divní, ale ne nenormální. Máme jen svůj svět fantazie, v němž sviští rákosky a důtky, vařečky a řemeny se obtiskávají na pozadích a trestaní si hladí bolavé prdelky a prosí za odpuštění. Možná někdy potkáte muže, který se pro sebe maličko usmívá a nenápadně se dotýká svého pozadí a ví, že nikdo netuší, že jde ode mne a že byl bit a že je mu najednou hrozně fajn.

 

A to je to co nás baví a o čem vlastně spanking je.