Jdi na obsah Jdi na menu
 

Reálné lekce BDSM s Madam Sarou

Takže na mé lekce samozřejmě mohou jak lidé co již s BDSM mají zkušenost, stejně tak i ti z Vás co ještě nevíte co přesně by jste chtěli s Madam Sarou zažít, ale přesto Vás toto téma láká a říkáte si některé věci bych si rád zkusil /a. Je také možno dohodnout si lekci v párech.

viz:  odkaz.gif

Každopádně se věnuji každému vždy individuálně, při první lekci si s Vámi popovídám, vyslechnu si vaše představy a doladíme společně průběh lekce. Určitě nikoho do ničeho nebudu nutit nebo přesvědčovat, jak je to či ono skvělé když o to nemá někdo zájem. Prostě jsem ráda když jste spokojenými klienty a když se pak rádi k Madam Saře vracíte.

Praktiky které jsou u mne možné: výchova, role play např. výcvik psa, nucená nahota, plivání, podvazování, výprask, obojek, pouta, kříž. Ponižování, nucení k masturbaci, breathplay, horký vosk, kolíčky, jehly, mučení penisu a varlat. Masáž prostaty, strap - on, veškeré pánské anální hrátky včetně fistingu. Dále fackování, trampling, foot fetish, masáž mých nožiček, tělesné tresty pro Vás, nucení k sexu s umělou vaginou, feminizace, sexy oblečky, pláštěnky. Tak to je asi tak výčet toho co u mne lze ( snad jsem nic neopoměla ).

Co u mne určitě možné není: v žádném případě u mne nenajdete sex se mnou. Stejně tak nejsem vaše lízátko, aby jste mne mohli olizovat ( jediná vyjímka je uctívání mých nožek ), nebo si dovolit nějaké něžnosti, tak na tohle rovnou zapomeňte a pokud se nedovedete ovládat, pak na lekci u Madam Sary určitě nejste vítáni.

 

A ještě jedno velmi důležité upozornění:

Pokud se dostavíte na lekci pod vlivem alkoholu nebo návykových látek, tak tímto pro Vás lekce skončila dříve než vůbec začala !!! Jinými slovy, pokud si chcete dát něco na posilněnou tak prosím, ale až po lekci ...

Po nepříjemných zkušenostech, nepřijímám na lekce občany Romské národnosti. Proto se ke mně na lekce ani neobjednávejte, vážily by jste zbytečnou cestu. Věřím, že jsou mezi Vámi i slušní lidé, nicméně doplácíte na ty co se zde u mne neuměli chovat .. je mi líto.